سورس کوتاه کننده لینک(سایت bit.ly) با گت المنت در بیسیک۴اندروید


سورس کوتاه کننده لینک(سایت bit.ly) با گت المنت در بیسیک۴اندروید
۳ مرداد ۱۳۹۸
2231 بازدید
نویسنده:

در این پست سورس کد اپلیکیشن سایت bit.ly -کوتاه کننده لینک- رو که توسط گت المنت جاوا اسکریپت در محیط B4A نوشته شده قرار دادیم که استفاده های کاربردی بسیاری رو داره. با ما همراه باشید.

 


💡 گت المنت چیست؟!
بطور خلاصه getElements متدی هست که بیشتر در زبان جاوا اسکریپت، برای ارتباط زنده با وبسایت ها توسط عناصری از جمله: name, id, TagName, Class و… که درون اونها وجود داره انجام میشه. برای مثال میتونیم با بارگذاری سایت google در content خودمون به باکس جستجوی اون مقدار بدیم و یا بعد از سرچ، مقادیر نتیجه رو بگیریم و به کاربر نمایش بدیم. این content در برنامه نویسی اندروید WebView و یکی از راه های ارتباطی با اون کتابخانه WebViewExtras هست.

 

 

✅ در این اپلیکیشن چکاری انجام دادیم؟

 

ما توسط مبحث getElements با سایت معروف bit.ly که برای کوتاه کردن لینک هست ارتباط برقرار کردیم و اپلیکیشن اش رو در محیط Basic4Android ساختیم، ضمناً توجه داشته باشید که در این سورس از کتابخانه WebViewExtras V1.42 استفاده شده که در فایل zip سورس قرار داده شده.

 

 


آموزش برنامه نویسی اندروید

دریافت سورس

حجم فایل: 12.3 کیلوبایت

فرمت فایل: ZIP

منبع: کافه توسعه


پژمان نیکروان
پژمان نیکروان

پژمان نیکروان هستم؛ مدیر وب سایت کافه توسعه، شروع فعالیتم به برنامه نویسی از سال 1392 بوده و هدف از ایجاد وبسایت اشتراک گذاری تجارب خودم و دیگر برنامه نویسان هست.

ارسال دیدگاه

می توانید از تگ های HTML نیز استفاده کنید :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

هیچ دیدگاهی وجود ندارد!